Collection: Step by Step Tutorials
NEW to 2022/2023
A more affordable option to learn from our expert team.
Class tutorial are maximum of 12. Snacks, refreshments, note pads & pens included.
-
Prep a cake LIVE Tutorial
- Regular price
- $22.63
- Sale price
- $22.63
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Comic cake LIVE Tutorial
- Regular price
- $18.86
- Sale price
- $18.86
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out